Dr. Dekor

Kto som

Teší ma, keď vidím, že ľudia nekupujú len produkt, ale aj radosť z nového bývania

Peter Štaffen
Kto stojí za značkou Dr. Dekor

Peter Štaffen

Všetko to začalo rekonštrukciou bytu. Už som bol takmer na konci, zostávalo len vymaľovať.  Napadlo mi, že aspoň jednu zo stien by som mohol urobiť inak. To inak znamenalo vytvoriť niečo zaujímavé, originálne, niečo čo nemá každý druhý človek.

Pustil som sa teda do jednej zo stien a vytvoril som pomocou stierky originálnu štruktúru. Bol som len na pol ceste, kedže bolo potrebné stenu s takouto textúrou ešte namaľovať.

Inšpiroval som sa talianskymi dekoratívnymi nátermi. Spravil si školenie a objednal môj prvý 2,5l kýblik špeciálnej štruktúrovanej farby.

Dojednávanie s Talianmi cez e-maily po anglicky bolo síce náročne a zdĺhavejšie, ale po dvadsiatichpiatich mejloch sme sa pochopili, dohodli a farba v požadovanom odtieni opustila apeninský polostrov. Nemohol som sa dočkať, kedy príde. Trvalo to nekonečných 5 pracovných dní!

Stena odrazu nabrala úplne iný rozmer. Wau, povedal som si. Tak toto je fakt dobré. Odvtedy som sa začal pohrávať s myšlienkou, či by stálo za pokus, robiť to na full time job a začať podnikať.

Ľuďom sa páčila nielen myšlienka, ale už aj samotná realizácia a to ma posúvalo vpred. Teraz už nestojím pred rozhodnutím, či do toho ísť, alebo nie. Teraz mám zákazníkov, ktorí ma čakajú.

Vyhŕňam si rukávy  a idem pracovať

Sledujte nás na sociálnych sieťach

peter staffen
Peter Štaffen

52

Úspešných realizácií

40+

Spokojných zákazníkov

923+

m² dekoratívnych omietok

5

roky skúseností